Konkurs międzyszkolny „Ależ dynia !!!” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 cieszył się dużym zainteresowaniem, Odzew z uczestników strony ogromnie nas ucieszył. Na ręce organizatorów wpłynęło bardzo dużo przepięknych, oryginalnych, kreatywnych prac. 48 pięknych prac napłynęło co stanowiło dla jury nie lada trud w wyborze tej najpiękniejszej. Z uwagi na ilość dostarczonych prac podjęto decyzję o zwiększeniu liczby zwycięzców. Dyplomy i nagrody będzie można odbierać od wtorku 31.10.2023r w sekretariacie szkoły SP10. Dyniowe prace stanowią dekorację szkolną i cieszą oko całą społeczność szkolną. Dziękujemy. Zapraszamy do galerii gdzie w kolażu znajdują się wszystkie prace.

Wszystkim uczestnikom należą się olbrzymie podziękowania. Doceniamy trud, pomysłowość i czas włożony w wykonanie dyniowych inspiracji.

Wyniki głosowania:

I miejsce : Natalia Zdziechowicz SP 53, Aleksandra Lada SP 14
II miejsce : Antoni Kasprzykiewicz SP 39, Jakub Buc SP 10
III miejsce Maja Pluta SP 8, Gabriela Jamrozik SP 41

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Opracowanie: Olga Kalinowska