Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "BOŻE NARODZENIE W KULTURZE POLSKIEJ I ZAGRANICZNEJ”

Bardzo dziękujemy za wszystkie prace konkursowe. Mieliśmy niesamowitą okazję zapoznania się z wieloma pracami, które zostały do nas dostarczone. Serdecznie gratulujemy! A oto wyniki rozstrzygnięcia konkursu:

Laureaci konkursu w kategorii klas I-III
I miejsce - Jakub Ziętkowski - klasa II, ZSP 2 w Częstochowie
II miejsce - Elena Zybert - klasa II, Szkoła Podstawowa nr 24 w Częstochowie
III miejsce - Pola Laskowska, klasa II, ZSP 2 w Częstochowie

Laureaci konkursu w kategorii klas IV- VIII
I miejsce - Wiktor Balik - klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie
II miejsce - Bartosz Grojec - klasa V, Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie
III miejsce - Nikola Szymkowiak - klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 27 w Częstochowie

Zgodnie z regulaminem konkursu nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną wręczone podczas konkursu muzycznego i recytatorskiego w dniu 16.12.2022r. (godzina 9.00) na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 10 im. św. Stanisława Kostki, ul. Olsztyńska 42, 42-200 Częstochowa. Będzie także możliwość odbioru nagród od poniedziałku 19.12.2022r. do czwartku 22.12.2022r. w godzinach 8.00 do 15.00.
ZAPRASZAMY!!!

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek