„Czy to jutro, czy to dziś

miś jest nam potrzebny dziś.”

Czy święto Misia jest potrzebne? Oczywiście, że tak! Miękki, puchaty, bohater wielu książek i filmów, dający poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. W dniu 25 listopada klasa I świętowała Dzień Pluszowego Misia. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przynieśli swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas lekcji i wspólnej zabawy. Maskotki były różne, od bardzo malutkich do bardzo dużych. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną o historii pluszowego misia. Przypomnieli sobie również niektóre z filmów z misiem w roli głównej. Była fotobudka misiowa no i oczywiście nie zabrakło słodkiej przekąski- miodek z własnej pasieki. Cały dzień upłynął w ciepłej atmosferze i chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat, to cieszymy się, że wciąż jest naszym dobrym przyjacielem!

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek