Spotkanie z rodzicami w klasie I

Nie ma w naszym kalendarzu świąt bardziej rodzinnych niż grudniowe święta Bożego Narodzenia. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolędy - to wszystko łączy, sprawia, że stajemy się lepsi, radośniejsi.

Intencją rodzinnego spotkania jest troska o zachowanie i kultywowanie tradycji związanych z okresem świąt Bożego Narodzenia, stworzenie rodzinnej i ciepłej atmosfery przez zaproszenie uczniów z rodzicami i rodzeństwem. Spotkania tego rodzaju służą integracji i wyrabianiu właściwych postaw.

Rodzinne spotkanie dzieci z ich rodzicami mialo głęboki wymiar i wspaniałe uczucie bycia razem w miejscu, które jest tak ważne dla dzieci - szkoła. Spotkanie dostarczyło nam wszystkim niezapomnianych wrażeń. To dla dzieci i rodziców ważne - Nasz drugi dom. Czas na rozmowę, śpiewanie pastorałek, wykonanie prac plastycznych...... dziękujemy.

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek