I miejsce w rundzie jesiennej XI Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji końcowej drużynowej w kategorii chłopców

II miejsce w rundzie jesiennej XI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI - Tyrna Adrian (kl. V)

III miejsce w rundzie jesiennej XI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IVI - Perczak Katarzyna (kl. IV)

IV miejsce w rundzie jesiennej XI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Skibiński Mikołaj (kl. IV)

VI miejsce w rundzie jesiennej XI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Szota Jakub (kl. IV)

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym dla klas 0-III "Jan Paweł II - człowiek modlitwy" - Freus Alina (kl. I)

I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Psie piękności" - Pach Agata (kl. III)

II miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Psie piękności" - Przybynowska Anna (kl. III)

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Psie piękności" -Simkiewicz Natalia (kl. III)

II miejsce w V Festiwalu Piosenki Europejskiej - Sokołowska Julia (kl.II)

wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Wiosna cała w skowronkach - Bryniak Wiktoria (oddz. przedszk. A)

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Pisanki, Malowanki, Wyklejanki" - Dzianak Wiktoria (kl. IV)

II miejsce w XIII Międzyszkolnym konkursie matematycznym "As wśród nas" w kategorii klas III - Grabczyk Szymon (kl. III)

III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "W poszukiwaniu dziwów natury" - Sokół Jakub (kl. IV)

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "Cuda z odpadów" w kategorii klasy IV-VI - Skibiński Mikołaj (kl. IV)

I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Wielkanocna pisanka" - Mroczek Saimon (kl. IV)

wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Świetlic "Wielkanocna pisanka" - Kulisiewicz Monika (kl. III)

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym "Trudne wierszyki łąmiące języki" - Freus Alina (kl. I)

wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Logopedycznym "Trudne wierszyki łąmiące języki" - Lewandowski Jakub (kl. I)

wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Plastycznym "Pisanka Wielkanocna" - Pach Agata (kl. III)

wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Plastycznym "Pisanka Wielkanocna" - Głowacki Michał (kl. I)

II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców kl. IV-V "My nadzieją" o Puchar Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Częstochowie

III miejsce w II Turnieju Latającej Zośki - chłopcy kl. IV-VI