I miejsce w rundzie jesiennej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. IV)

I miejsce w rundzie jesiennej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. VI)

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kategorii klas 0-3 - Małgorzata Jeziorowska (kl. III)

IV miejsce w rundzie jesiennej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Szota Jakub (kl. III)

V miejsce w rundzie jesiennej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Skibiński Mikołaj (kl. III)

VI miejsce w rundzie jesiennej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatarowicz Maryla (kl. IV)

wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie - X Częstochowskim Spotkaniu z Piosenką "Kolorowy mikrofon" - Jeziorowska Małgorzata (kl. III)

wyróżnienie w IX edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego "Dyktuś 2011" - Kapica Izabela (kl. III)

II miejsce w Halowym turnieju piłki nożnej chłopców kl. IV "My nadzieją" o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Częstochowie

II miejsce w klasyfikacji końcowej sezonu 2010/2011 X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. IV)

II miejsce w klasyfikacji końcowej sezonu 2010/2011 X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas IV-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. VI)

III miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej łącznej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców

V miejsce klasyfikacji drużynowej łącznej X Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwny świat motyli" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie - indywidualnie: Weronika Kowalik (oddział przedszkolny) i Dagmara Janicka (kl. II)

II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwny świat motyli" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie - Malina Sieradzka (kl. III)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Sukienka dla Mamy" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie - indywidualnie: Weronika Kowalik (oddział przedszkolny), Ania Przybynowska (kl. II), Agata Pach (kl. II) i Saimon Mroczek (kl. III)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Torebka dla Mamy" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie - indywidualnie: Gabriela Dul (op), Oliwia Garus (op), Julia Kasprzyk (op), Monika Kulisiewicz (kl. II) i Martyna Łaczmańska (kl. II)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Taniec w kolorach tęczy" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 53 w Częstochowie - indywidualnie: Izabella Kapica (kl. III) i Wiktoria Dzianak (kl. III)

I miejsce w międzyszkolnym konkursie edukacyjnym "Jak sobie wyobrażasz zdrowe pierwsze śniadanie" - Anna Przybynowska (kl. II)

II miejsce w międzyszkolnym konkursie edukacyjnym "Jak sobie wyobrażasz zdrowe pierwsze śniadanie" - Natalia Lewandowska (kl. IV)

wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie edukacyjnym "Jak sobie wyobrażasz zdrowe pierwsze śniadanie" - indywidualnie: Wiktoria Gromek (op) i Ewa Michalak (op)