Dzisiaj 22 czerwca 2011 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas III i VI pod kierunkiem wychowawców pp. Małgorzaty Stępień oraz Agnieszki Horak. Rozpoczęli uczniowie klasy III występem artystycznym - taniec i piosenki. Klasa VI żegnała się z wszystkimi i przekazała symboliczne klucze do szkoły młodszym kolegom z klasy V. Po tych występach Dyrektor szkoły p. Beata Bzdon odczytała list Rzecznika Praw Dziecka nadesłany z okazji zakończenia roku szkolnego oraz podsumowała osiągnięcia uczniów i pracę szkoły w  mijającym roku szkolnym. Długo oczekiwanym punktem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień dla uczniów oraz podziękowań i listów gratulacyjnych dla rodziców. A na koniec piosenka w wykonaniu Małgorzaty Jeziorowskiej z klasy III oraz taniec w wykonaniu uczniów z koła tanecznego prowadzonego przez p. M. Stępień. Kiedy wszyscy rozchodzili się do swoich klas by ostatni raz w tym roku spotkać się z wychowawcami i otrzymać świadectwa, uczennice klasy VI robiły sobie pamiątkowe zdjęcia z nauczycielami.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj