15.06 - 16.06.2011 roku uczniowie klasy czwartej pod opieką wychowawcy p. Beaty Ostaszewskiej oraz s. Krystyny Żebrowskiej przebywali na wycieczce w Złotym Potoku.

Podczas pięknej, słonecznej pogody dzieci odbyły spacer do źródeł Zygmunta, bramy Twardowskiego, pałacu Krasińskich. Były w stadninie koni, gdzie z asekuracją jeździły na koniach, bawiły się ze zwierzętami (koty, psy, koza), smażyły kaszankę na grillu i oglądały narzędzia, meble, jakie dawniej używano na wsi.

Na terenie ośrodka dzieci piekły kiełbaski na ognisku i uczestniczyły w dyskotece oraz brały udział w grach i zabawach rekreacyjno-sportowych: badminton, ringo, skoki na skakance, przeciąganie liny, rzuty do kosza, gra w piłkę nożną, strzały na bramkę oraz zadania przygotowane przez dziewczęta dla chłopców i przez chłopców dla dziewcząt.

Strzały na bramkę:

I miejsce - Wojciech Ledwan

II miejsce - Julia Kasprzyk

III miejsce - Mateusz Ciekot.

Skoki na skakance:

I miejsce - Klaudia Kasprzyk

II miejsce - Adrian Tyrna

III miejsce - Mateusz Ciekot.

Zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy a wszyscy uczestnicy drobne upominki.

Fotografie i tekst: Beata Ostaszewska