EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Dzień Dziecka - Festyn "Caritas" Częstochowa

1 czerwca 2010

 

1 czerwca 2010 roku uczniowie klas IV, V i VI ze swoimi wychowawcami i opiekunami wzięli udział w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez Caritas Częstochowa. Festyn odbywał się na Parkingu Jasnej Góry. Było wiele atrakcji: liczne konkursy i zabawy dla dzieci, turnieje, malowanie twarzy, naklejanie tatuaży, zjeżdżalnie, groty skarbów, drabinki pirackie, place zabawa, okręt piracki, rzutki, piłkarzyki, bufety, loteria fantowa. Była też telewizja: TVPInfo i Orion. Festyn zaszczycili swoją obecnością znamienici goście: Metropolita Częstochowski Ks. Arcybiskup Stanisław Nowak oraz p.f. prezydenta Częstochowy p. Piotr Kurpios wraz ze swoim zastępcą p. Ryszardem Majerem. 

     

 Poprzedni

Następny 

Free DHTML scripts provided by
Dynamic Drive

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj

Poprawiony (sobota, 04 września 2010 18:53)