W piątek 28 czerwca 2013 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Po mszy świętej w kościele parafialnym zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej.

Uroczystą akademię przygotowała p. Beata Ostaszewska ze swoją klasą VI-tą. Oprócz uczniów klasy VI-tej, którzy żegnali się z nami, wystąpiły również: Julia Sokołowska z koleżankami z klasy III-ej oraz przedszkolaki. Efektowną dekorację przygotowała p. Iwona Mirczak-Zając.

Po zakończeniu części artystycznej Dyrektor Zespołu p. Maria Kowol wręczała uczniom odchodzącej klasy VI-tej świadectwa. Potem wyróżniający się uczniowie klas I-V otrzymali z rąk p. Dyrektor nagrody i wyróżnienia. Dyrekcja Zespołu wręczała także listy gratulacyjne rodzicom najlepszych uczniów oraz podziękowania rodzicom za pomoc naszej placówce.

Fotografie,video i tekst: Tomasz Nogaj