I miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI  - Tyrna Adrian (kl. VI)

I miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)

III miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)

V miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Witkowska Weronika (kl. III)

II miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

III miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej chłopców

III miejsce w międzyszkolnym turnieju piłkarskim chłopców organizowanym przez KS "Stradom" i SP 21

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Zowczak Wiktoria (kl. II)

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Bajor Zuzanna (oddz. przedszkolny)

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Janicka Dagmara (kl. IV)

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Ilcewicz Lena (kl. II)

I miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)

II miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)

IV miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI  - Tyrna Adrian (kl. VI)

V miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. III-IV - Musialik Wiktor (kl. III)

V miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Jeziorowska Małgorzata (kl. V)

IV miejsce w XII Turnieju Wiedzy o Częstochowie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta

I miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)

II miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)

II miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI - Tyrna Adrian (kl. VI)

IV miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Jeziorowska Małgorzata (kl. V)

II miejsce drużynowo w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt

IV miejsce drużynowo w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Bezpieczny Internet" - Lewandowska Natalia (kl. VI)

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" - Kowalska Wiktoria (kl. V)

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" - Sokołowski Piotr (kl. V)

II miejsce w XIII Powiatowym Medialnym Konkursie Krajoznawczym "Region częstochowski - moja mała Ojczyzna" - Lewandowska Natalia (kl. VI)

II miejsce w IV Międzyszkolny konkursie na kukiełkę pt. "Moja ulubiona postać z bajki" - Gepchard Zofia (kl. I)

nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za szczególne osiągnięcia w rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień - Sokołowska Julia (kl. III)

VI miejsce w Trójboju LA chłopców w Miejskich Igrzyskach Sportowych

III miejsce w VIII Sesji Matematycznej pod hasłem "Umiemy myśleć nieszablonowo"

wyróżnienie w konkursie plastycznym "Big cats - piękne, dzikie i zagrożone" - Tatarowicz Maryla (kl. VI)