I miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI - Tyrna Adrian (kl. VI)
I miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)
III miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)
V miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Witkowska Weronika (kl. III)
II miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej dziewcząt
III miejsce w rundzie jesiennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej chłopców
III miejsce w międzyszkolnym turnieju piłkarskim chłopców organizowanym przez KS "Stradom" i SP 21
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Zowczak Wiktoria (kl. II)
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Bajor Zuzanna (oddz. przedszkolny)
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Janicka Dagmara (kl. IV)
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Origami "Karnawał" - Ilcewicz Lena (kl. II)
I miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)
II miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)
IV miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI - Tyrna Adrian (kl. VI)
V miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. III-IV - Musialik Wiktor (kl. III)
V miejsce w rundzie wiosennej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Jeziorowska Małgorzata (kl. V)
IV miejsce w XII Turnieju Wiedzy o Częstochowie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta
I miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. V)
II miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. III)
II miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI - Tyrna Adrian (kl. VI)
IV miejsce w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Jeziorowska Małgorzata (kl. V)
II miejsce drużynowo w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt
IV miejsce drużynowo w klasyfikacji końcowej XII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców
I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Bezpieczny Internet" - Lewandowska Natalia (kl. VI)
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" - Kowalska Wiktoria (kl. V)
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczny Czar Par" - Sokołowski Piotr (kl. V)
II miejsce w XIII Powiatowym Medialnym Konkursie Krajoznawczym "Region częstochowski - moja mała Ojczyzna" - Lewandowska Natalia (kl. VI)
II miejsce w IV Międzyszkolny konkursie na kukiełkę pt. "Moja ulubiona postać z bajki" - Gepchard Zofia (kl. I)
nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za szczególne osiągnięcia w rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień - Sokołowska Julia (kl. III)
VI miejsce w Trójboju LA chłopców w Miejskich Igrzyskach Sportowych
III miejsce w VIII Sesji Matematycznej pod hasłem "Umiemy myśleć nieszablonowo"
wyróżnienie w konkursie plastycznym "Big cats - piękne, dzikie i zagrożone" - Tatarowicz Maryla (kl. VI)