Miejskie Igrzyska Sportowe Młodzieży

21.05.2009 - Odbyły się zawody kolarskie VIII Jurajskiej Ligi Rowerowej - Edycja wiosenna. Naszą szkołę reprezentowali: Sobol Szymon (kl.VI), Szota Patrycja (kl.VI), Chwałek Paulina (kl.VI), Choronkiewicz Adrianna (kl.V), Opara Monika (kl.V), Błaszczyk Grzegorz (kl.III), Lenczewski Jordan (kl.III). Nasi uczniowie mieli udany występ choć byli najmniej liczną reprezentacją wśród szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt klas V-VI Patrycja Szota zajęła III miejsce (puchar i dyplom) a Monika Opara wywalczyła V miejsce. W kategorii chłopców klas V-VI Szymon Sobol przyjechał na metę jako szósty. W drużynowej klasyfikacji generalnej VIII Jurajskiej Ligii Rowerowej nasza szkoła zajęła IV-te miejsce.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj