To doskonały pomysł na zabawę na świeżym powietrzu. Każdy chętny uczeń SP 10 czarował bańki, banie.

Na festiwalu baniek mogliśmy podziwiać bańki małe, duże, długie, małe, tunele, kolorowe: w tym roku dominowały kolory RKS Raków Częstochowa za sprawą barwników; czerwonego i niebieskiego. Bańki mydlane duże robią ogromne wrażenie zarówno na dzieciach, jak i dorosłych. Artystyczne pokazy baniek mydlanych zrobiły furorę na dzisiejszej imprezie. Bańki przyjmują ciekawą formę, a ich kolory przyciągają oko, dlatego uczniowie mieli ogromną przyjemność tworzenia dzieł i zabawę.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i przygotowanie się do zabawy. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły. Zobaczcie Państwo sami!

Opracowanie: Olga Kalinowska