ANDRZEJKI 2022

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenia. To magiczny wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy.

W naszej szkole dyskoteka andrzejkowa odbyła się 23 listopada. Uczniowie z klas I-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoja bliższą i dalszą przyszłość. Oczywiście nie zabrakło malowania twarzy :). Dużą popularnością cieszyła się kilkukrotnie zatańczona Belgijka, nie zabrakło też zabaw w rytm znanych piosenek jak np.: "Jedzie pociąg z daleka” czy "Macarena”.

Uczniowie klas I-IV prezentowali w kółku swoje stroje, a jury obdarowało dyplomami trzy osoby, których stroje wyróżniały się. W chwilach odpoczynku można było skorzystać z usług sklepiku, aby się posilić i ugasić pragnienie. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy.

Mamy nadzieję, że Andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane. Ogromnie dziękujemy wszystkim osobom włączonym w organizację Andrzejek, jak również wspaniałym opiekunom dbającym o bezpieczeństwo uczniów podczas zabawy.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek