21 listopada 2022r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości. Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.

Na gazetce szkolnej pojawiało się drzewo życzliwości. Uczniowie przypinali hasła, pozdrowienia, wesołe minki, cytaty i przysłowiami o dobroci, życzliwości, uśmiechu, przyjaźni itp.Tego dnia również uczniowie i nauczyciele ubrani byli na żółto (kolor optymizmu i radości) bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Bądźmy życzliwi na co dzień!!!

Wszystkim, którzy zaangażowali się w obchody Szkolnego Dnia Życzliwości - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek