Nasi uczniowie wystąpili na Gali Edukacji Regionalnej w Koszęcinie w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".

9 czerwca uczniowie Koła Regionalnego: Lena Ilcewicz, Monika Cichoń, Patryk Grochowina, Wiktor Musialik, Jakub Lewandowski i Krzysztof Kapica pod opieką p. Beaty  Bednarczyk i Arkadiusza Kluby uczestniczyli w finale VII edycji Wojewódzkiego Konkursu "Edukacja regionalna w szkole" "Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu" - Jan Paweł II. Zaprezentowali piosenkę o rodzie Denhoffów w rytmie rap, która bardzo spodobała się jury i publiczności oraz scenkę o początkach rodu Denhoffów w Kruszynie. Tym samym zakończyliśmy kolejny historyczny projekt edukacyjny, w którym nasi uczniowie brali udział od marca tego roku.

Fotografie: Beata Bednarczyk, Arkadiusz Kluba

Tekst: Beata Bednarczyk