I miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Tatara Julia (kl. V)

I miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Struzik Wiktoria (kl. V)

III miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Gebel Jakub (kl. IV)

IV miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Ptaszek Adrianna (kl. IV)

V miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Krętuś Ines (kl. IV)

VI miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Gucik Tomasz (kl. IV)

VI miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI - Bashnyak Bartosz (kl. V)

I miejsce w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

I miejsce "exequo" w rundzie jesiennej XIV Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej chłopców

I miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Mieście Częstochowa "Jak dobrze znasz swoje miasto?"

wyróżnienie w konkursie plastycznym "Miejsca w Częstochowie znane i mniej znane" w kategorii klas I-III - Natalia Łakomy (kl. I)

I miejsce w konkursie na prezentację multimedialną w projekcie edukacyjnym „Ojczyzna to ziemia i groby. Częstochowianie w czasie II wojny światowej”- Jakub Lewandowski (kl. II)

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii - pieśń - Franciszek Jeziorowski (uczeń klasy VI)

II miejsce w Powiatowym Konkursie Origami - Zuzanna Bajor (kl. II)