I miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatara Julia (kl. IV)
I miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. VI)
II miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. IV)
III miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Cichoń Monika (kl. IV)
IV miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Musialik Wiktor (kl. IV)
V miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Witkowska Weronika (kl. IV)
I miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej dziewcząt
I miejsce w rundzie jesiennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w klasyfikacji drużynowej chłopców
I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ozdoby choinkowe" zorganizowanym przez Filię Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Częstochowie - Zofia Gepchard (kl. II)
II miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ozdoby choinkowe" zorganizowanym przez Filię Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Częstochowie - Kałużko Ida (kl. I)
II miejsce w Międzyszkolnym konkursie historycznym "Młody historyk"
I miejsce w Powiatowym konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" - Dróżdż Szymon (kl. II)
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenne origami”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8, pod patronatem Polskiego Związku Origami - Martyna Pośpiech (kl. II)
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenne origami”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8, pod patronatem Polskiego Związku Origami - Maciej Tatarowicz (kl.III)
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenne origami”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8, pod patronatem Polskiego Związku Origami - Alina Freus (kl.III)
I miejsce w w konkursie organizowanym przez Filę nr 2 Biblioteki Publicznej „Palma wielkanocna” - Nikola Ujma (oddział przedszkolny)
wyróżnienie w w konkursie organizowanym przez Filę nr 2 Biblioteki Publicznej „Palma wielkanocna” - Patryk Kluska (oddział przedszkolny)
III miejsce w XIII edycji Turnieju Wiedzy o Częstochowie o Puchar Przechodni Przewodniczącego Rady Miasta
I miejsce w rundzie wiosennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatara Julia (kl. IV)
III miejsce w rundzie wiosennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. VI)
III miejsce w rundzie wiosennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Bashnyak Bartosz (kl. IV)
IV miejsce w rundzie wiosennej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dzianak Wiktoria (kl. VI)
I miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Tatara Julia (kl. IV)
I miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Perczak Katarzyna (kl. VI)
III miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Sokołowska Julia (kl. IV)
V miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV - Cichoń Monika (kl. IV)
V miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dzianak Wiktoria (kl. VI)
VI miejsce w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Musialik Wiktor (kl. IV)
I miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt
II miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej XIII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców
III miejsce w konkursie fotograficznym "Zabytkowe miejsca mojej miejscowości" - Jakub Sokół (kl. VI)