Nasi uczniowie uczestniczyli w projekcie "Zabytkowa Częstochowa" organizowanym przez ZST im. S.Żeromskiego, ZSG im. M. Skłodowskiej Curie pod patronatem Prezydenta Miasta, Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, IPN i UM Częstochowy.

Przygotowali na konkurs fotograficzny zdjęcia wielu ciekawych zabytków Częstochowy i okolic. III miejsce w kategorii szkół podstawowych przyznano naszemu uczniowi kl. VI Jakubowi Sokołowi za zdjęcie Pałacu Denhoffów w Kruszynie. Jest to olbrzymie osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, iż nadesłano 534 prace.
GRATULUJEMY !
27 maja  w sali sesyjnej UM odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Jednak już 30 kwietnia laureaci uczestniczyli w ramach dodatkowej nagrody w wycieczce do Bobolic.

Relacja na stronie Urzędu Miasta w Częstochowie

Relacja filmowa TVOrion