• II miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego Konkursu "Ocal okruchy historii - młodzież buduje muzea" w kategorii - II wojna światowa - Krzysztof Czyż i Adam Trzyna (kl. V)

• I miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV - Tyrna Adrian (kl. III)

• I miejsce w międzyszkolnym konkursie - IX Częstochowskie Spotkanie z Piosenką "Kolorowy mikrofon" w kategorii uczniów klas młodszych - Franciszek Jeziorowski (kl. I)

• II miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. VI)

• II miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas III-IV

• II miejsce w klasyfikacji drużynowej łącznej dziewcząt w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej

• II miejsce w klasyfikacji końcowej  IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. VI)

• II miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II - Bartosz Tomza (kl. V)

• III miejsce w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Janie Pawle II - Patryk Radziejewski (kl. VI)

• III miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas III-IV

• III miejsce w klasyfikacji drużynowej łącznej chłopców w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej

• IV miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI

• IV miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Dudkiewicz Karolina (kl. V)

• V miejsce w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Najman Aleksandra (kl. III)

• VI miejsce drużynowo w rundzie jesiennej IX Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców klas V-VI

• wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Julia Kasprzyk (kl. III)

• wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Krystian Tyrna (kl. II)

• wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie na grę planszową związaną z życiem św. Stanisława Kostki "Graj z nami - razem wygramy" - Wojciech Ledwan (kl. III)