• nagroda Prezydenta Miasta Częstochowa dla uczniów szczególnie uzdolnionych - Radziejewski Patryk (kl. V)

• I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej mieszanej kl. VI (Międzyszkolny Ośrodek Sportu Szkolnego)

• I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Unihokeja Dziewcząt kl. VI (Międzyszkolny Ośrodek Sportu Szkolnego)

• I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas III-ich ze znajomości treści książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn" (organizator: Biblioteka Publiczna w Częstochowie filia w dzielnicy Zawodzie) - Kamil Pietraszewski

• I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Pietraszewski Kamil (kl. III)

• I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Piotrowicz Dawid (kl. I)

• I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Makowiejczuk Michał (kl. I)

• II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas III-ich ze znajomości treści książki Astrid Lindgren "Dzieci z Bullerbyn" (organizator: Biblioteka Publiczna w Częstochowie filia w dzielnicy Zawodzie) - Jordan Lenczewski

• II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Kulisiewicz Przemysław (kl. III)

• II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Przychodni Aleksandra (kl. V)

• III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Tatarowicz Maryla (kl. II)

• III miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Szota Patrycja (kl. VI)

• IV miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w generalnej klasyfikacji drużynowej szkół

• V miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Opara Monika (kl. V)

• VI miejsce w VIII Jurajskiej Lidze Rowerowej w edycji wiosennej w kategorii chłopców klas V-VI - Sobol Szymon (kl. VI)

• wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Sieradzka Malina (kl. I)

• wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Częstochowa - moje rodzinne miasto" - Izabella Kapica (kl. I)