• II miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii chłopców klas IV - Patryk Radziejewski (kl.IV)
  • III miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii chłopców klas V-VI - Adrian Kubera (kl.V)
  • III miejsce w IX Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie w kategorii dziewcząt - Karolina Banasik (kl.V)
  • laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2008" - Patryk Radziejewski (kl.IV). Nagroda - wyjazd do Legolandu
  • IV miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Dominika Przybynowska (kl. V)
  • V miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Patrycja Szota (kl. V)
  • V miejsce w wiosennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. II-IV - Łukasz Kluska  (kl. III)
  • III miejsce w klasyfikacji dziewcząt klas V-VI VII Jurajskiej Ligi Rowerowej - Patrycja Szota (kl.V)
  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej szkół VII Jurajskiej Ligi Rowerowej (IV miejsce w kategorii chłopców i IV miejsce w kategorii dziewcząt)
  • III miejsce w halowym turnieju piłki nożnej dziewcząt kl V-VI rozegranym w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego (MROSS)
  • II miejsce drużyny szkolnej w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym pt. "Bal u Zeusa"
  • nagroda Częstochowskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za bardzo dobre wyniki w nauce, ciekawość świata, twórczy umysł i postawę społeczną - Natalia Zug (kl.V)
  • IV miejsce w Halowych Zawodach LA o mistrzostwo Częstochowy w biegu na 60 m dziewcząt - Natalia Zug (kl.V)
  • V miejsce w Halowych Zawodach LA o mistrzostwo Częstochowy w rzucie piłką lekarską 3 kg - Krzysztof Kolanus (kl.VI)
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 19 w Częstochowie
  • I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Agnieszka Kluczna (kl.VI)
  • III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Dawid Jabłoński (kl.IV)
  • wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas IV-VI - Aleksandra Przychodni (kl.IV)
  • wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Na Kartkę Bożonarodzeniową Wykonaną Techniką Komputerową w kategorii klas 0-III - Przemysław Kulisiewicz (kl.II)
  • I miejsce w turnieju ringo drużyn mieszanych zorganizowanym w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego (MROSS)
  • V miejsce w jesiennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Karolina Boral (kl. V)
  • VI miejsce w jesiennej edycji VII Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. III-IV - Choronkiewicz Adrianna (kl. IV)