Uczniowie klas II-IV wzięli udział w świątecznym "łamaniu głowy" - czyli konkursie z krzyżówkami, szaradami i zagadkami. A wszystko to w tematyce zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Zadania nie były łatwe, przy okazji dzieciaki poznały lepiej zakamarki biblioteki i zawartość bibliotecznej gazetki ściennej.

Miło nam poinformować, że najlepsi w "łamaniu głowy" okazali się:
I miejsce - Paula Płuska klasa II A
II miejsce - Wiktoria Arkuszewska klasa II A
III miejsce - Arkadiusz Polański klasa III A
III miejsce - Szymon Foryś klasa IV A

Konkurs o tematyce bożonarodzeniowej "Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj. To konkurs, mający nam przypomnieć, jak miło jest otrzymywać od bliskich lub znajomych osób tradycyjne kartki świąteczne, z ułożonymi przez siebie, płynącymi prosto z serca życzeniami, a nie przepisanymi z Internetu :)

Autorami najpiękniejszych życzeń świątecznych zostali:
I miejsce - Nikola Stefańska klasa IV A
II miejsce - Wojciech Bernatek klasa V A
III miejsce - Nadia Churas klasa V A

Gratulujemy i mamy nadzieję, że tradycyjne kartki świąteczne pozostaną z nami jeszcze na długo, dając wiele radości ich nadawcom, a jeszcze więcej adresatom!

Organizatorzy konkursu: Beata Ostaszewska, Anna Kwec, Iwona Całus

Publikacja: Marta Dobosz-Dudek