Międzyszkolny Rekreacyjny Ośrodek Sportu Szkolnego

20.09.2008 rozpoczęliśmy rozgrywki Dzielnicowej Ligii Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas VI. W turnieju wystartowały szkolne zespoły: SP 10, 12, 22, 24, 25. Przez dwie kolejne soboty będą one rywalizowały o puchary i statuetkę dla najlepszego strzelca turnieju. Wszystkie mecze odbywają się w naszej sali gimnastycznej. Nasza szkolna reprezentacja występuje w składzie: Knol Krystian (VI), Sobol Szymon (kl.VI), Pawlik Marcin (VI), Sobczyk Mariusz (VI), Kubera Adrian (VI), Tomala Aleksander (kl. VI), Bondaryk Daniel (IV), Hatala Daniel (IV), Wójcik Daniel (IV), Ledwan Maciej (IV), Bieniek Sebastian (IV), Lück Mariusz (IV).

W pierwszej rundzie nasza drużyna rozegrała 4 mecze, z których jeden wygrała, jeden zremisowała i dwa przegrała. Mamy nadzieję, że w drugiej rundzie wygramy wszystkie mecze. W drugiej rundzie (27.09.2008 r.) na 4 rozegrane mecze wygraliśmy jeden a pozostałe przegraliśmy. Ostatecznie zajęliśmy IV-te miejsce w turnieju przegrywając mecz o III miejsce z SP 25 wynikiem 1:2.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj