Po południu w piątek 19 czerwca 2015 r. odbył się festyn szkolny na "Dzień Rodziny".

Licznie przybyli goście mogli skorzystać z wielu atrakcji, dobrze się posilić oraz pooglądać występy uczniów. Organizatorzy przygotowali stoiska handlowe, grill, kawiarenkę z wyrobami rodziców i firmy "Michaś", kiosk z popcornem, trampolinę i zamek dmuchany dla najmłodszych. Wielkim zainteresowaniem cieszył się pokaz "zumby" i straży pożarnej (OSP Błeszno) oraz występ "mażoretek". Wiele dzieci skorzystało z konnej przejażdżki. Odbył się mecz piłki nożnej - rodzice vs. uczniowie. Była też licytacja prac plastycznych. Na całe szczęście pogoda dopisała i dzięki temu można było miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj