Jak co roku, 25. listopada 2013 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. W bibliotece szkolnej został zorganizowany konkurs na NAJMILSZEGO MISIA.

Spośród misiów przyniesionych przez naszych uczniów na wystawę do biblioteki, wybieraliśmy tego jedynego, najmilszego. Został nim miś uczennicy klasy I - Nikoli Winiarskiej. A jest to miś słusznej postury, bardzo "przytulasty". Każdy z uczniów odwiedzających wystawę miał ochotę choć na chwilę wpaść w objęcia tego uroczego niedźwiadka! Jego właścicielka otrzymała dyplom oraz upominek.

W ramach obchodów Dnia Pluszowego Misia p. A. Kwec i p. M. Ujma zorganizowały Konkurs Plastyczny "Mój kochany miś". Portrety naszych ukochanych pluszaków wykonywane były techniką collagu. Do konkursu zgłoszono tak wiele pięknych prac, że komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić podwójną liczbę uczestników.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce     Amelia Domagalska kl. I, Emilia Stypka kl. I

II miejsce    Ida Kałużko kl. I, Weronika Kasperek kl. I

III miejsce   Dawid Liberda kl. I, Igor Kucharek oddz. przedszk.

Wyróżnienia: Zosia Gepchard kl. I, Nikola Ujma oddz. przedszk., Julia Walczak przedszkole, Zuzanna Radzioch przedszkole.

Fotografie i tekst: Anna Kwec