Jak co roku w listopadzie obchodziliśmy rocznicę powstania naszej szkoły (to już 93 lata). Z tej okazji uczniowie mogli obejrzeć wystawę poświęconą historii szkoły, szkolne kroniki, zdjęcia. W dniu 26.11.2012 r. odbył się Konkurs Wiedzy o Historii Szkoły.

Uczestnikami były 3-osobowe drużyny z kl. III, IV, V, VI. Konkurs miał 2 etapy. W pierwszym uczniowie zmierzyli sie z testem. Drugi polegał na narysowaniu sztandaru szkoły.

Zwyciężyła reprezentacja kl. VI w składzie: Wojtek Ledwan, Gabrysia Ostrowska, Natalia Lewandowska.

II miejsce kl. V w składzie: Dawid Piotrowicz, Kasia Perczak, Wiktoria Kowalska.

III miejsce zajęła reprezentacja kl. III w składzie: Wiktor Musialik, Monika Cichoń, Julka Sokołowska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Fotografie i tekst: Beata Bednarczyk