Dzień Rodziny w tym roku postanowiliśmy spędzić bardzo aktywnie. Zgodnie z tym 26 maja 2012 roku cała szkoła (uczniowie z rodzinami, nauczyciele i pracownicy szkoły) wzięła udział w rajdzie do stadniny koni „Pegaz”.

Około godz. 8.30 zebraliśmy się (klasy II-VI) przed szkołą i wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę. Trasa rajdu prowadziła brzegiem Warty. W Mirowie mijaliśmy się ze zdążającą na Jasną Górę pieszą pielgrzymką z Łowicza.
Oddziały przedszkolne i klasa I wyjechały do stadniny autobusem MPK o godz. 9.30. Część dzieci z rodzinami dojechała do „Pegaza” własnymi samochodami. Oczywiście byli oni wszyscy wcześniej na mecie niż grupa piesza.
W „Pegazie” czekały na wszystkich liczne atrakcje: kiełbaski z grilla, przejażdżki konne i wozem, zabawa zadaniowa przygotowana przez uczennice klasy V-tej. Dzieci mogły również pobawić się i pograć na boiskach. Na koniec dzieci zaśpiewały specjalnie przygotowane na tę okazję piosenki, które bardzo się wszystkim podobały.
Wypoczynek rodzinny w "Pegazie" był bardzo udany i na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

 

 

   

 

Fotografie i video: Tomasz Nogaj

Tekst: Tomasz Nogaj

 

 

More Joomla Extensions