22 grudnia 2011 roku przeżywaliśmy w szkole nadchodzące Boże Narodzenie.

Dzień ten rozpoczęliśmy spotkaniami opłatkowymi we wszystkich klasach. Można było też podziwiać konkursową wystawę stroików świątecznych wykonanych przez poszczególne klasy.

Następnie obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez s. Krystynę Żebrowską. Do odświętnie przystrojonej sali gimnastycznej przybyli uczniowie wraz z wychowawcami, rodzice uczniów, emerytowani nauczyciele i honorowy gość - ks. Jan Sambor - proboszcz miejscowej parafii. Uczniowie wystąpili w inscenizacji narodzenia Jezusa Chrystusa. Śpiewali i tańczyli tak wspaniale że zachęcili do wspólnego śpiewania wszystkich zgromadzonych. W przygotowaniu przedstawienia pomogli s. Krystynie m.in.: rodzice uczniów, p. M. Ujma (scenografia) oraz p. Małgorzata Stępień - emerytowana nauczycielka (układ taneczny).

Po przedstawieniu Dyrektor szkoły p. Beata Bzdon wręczyła dyplomy klasom, które wykonały najładniejsze stroiki świąteczne w konkursie "Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy". A oto wyniki:

1 kategoria: stroik tradycyjny:
I miejsce - kl.II
II miejsce - kl.IV