W czwartek 9 czerwca 2011 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy I wraz ze swoimi wychowawczyniami - pp. M. Ujmą i I. Radziejewską - pojechały na wycieczkę autokarową do Przybynowa w celu zwiedzania gospodarstwa agroturystycznego.

Mimo wielkiego zmęczenia dzieci nie chciały wracać do domu. Jedna z uczennic powiedziała gospodarzowi, że był to jej najpiękniejszy dzień w życiu - miłe - prawda? Pełni wrażeń wróciliśmy do Częstochowy, a w piątek 10.06.2011 r. dzieci namalowały śliczne obrazki, które z podziękowaniem wychowawczynie prześlą gospodarzom do Przybynowa.

Fotografie: Beata Turska

Tekst: Małgorzata Ujma