Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada), biblioteka szkolna zorganizowała wystawę oraz konkurs na Najmilszego Misia. Konkurencja była spora, każdy z misiów zgłoszonych do konkursu wyróżniał się jedyną w swoim rodzaju misiową modą. Swe wdzięki prezentowały pluszaki duże - takie, w które najlepiej wtula się w chwilach smutku, i maciupeńkie, mieszczące się w kieszeniach uczniowskich plecaczków. W drodze głosowania uczniów wszystkich klas tytuł Najmilszego Misia przypadł aż trzem pluszakom: misiowi nr 28 (właścicielka Martynka Łaczmańska z kl. II), misiowi nr 26 (właściciel Szymon Grabczyk z kl. II) oraz misiowi nr 2 (właściciel Jaś Horak z kl. 0). Konkursowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych "Mój przyjaciel Miś", na której swoje prace prezentowali uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III.

Tekst i fotografie: Anna Kwec