Występ szkolnych kół artystycznych w amfiteatrze 29 maja 2010 roku

Z okazji XX-lecia Odrodzenia Samorządu Terytorialnego w Polsce, w dniu 29 maja na Pikniku Samorządowym  na Promenadzie Czesława Niemena nasi uczniowie reprezentowali dzielnicę Zawodzie-Dąbie. Na scenie amfiteatru wystąpili: szkolne koło taneczne pod kierunkiem p. Małgorzaty Stępień oraz szkolne koło wokalno-muzyczne pod kierunkiem p. Arkadiusza Kluby. Zespoły taneczne wykonały układy tańców narodowych i nowoczesnych a soliści (Franek Jeziorowski, Julia Knysak, Małgosia Jeziorowska i p. Arkadiusz Kluba) zaśpiewali popularne przeboje.

Filmiki video
Polonez Krakowiak J. Knysak
F. Jeziorowski Biedroneczki Taniec nowoczesny
Cza-cza M. Jeziorowska p. A. Kluba

 

Fotografie,video i tekst: Tomasz Nogaj


 

More Joomla Extensions