W czwartek 26 listopada 2009 roku odbyło się w naszej szkole przedstawienie dla naszych sąsiadów - dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 w Częstochowie. Nasi uczniowie przygotowali program artystyczny podobny do tego z okazji Jubileuszu 90-lecia szkoły. Były więc występy taneczne szkolnego koła tanecznego (opiekun p. M. Stępień), piosenka "Tęcza, tęcza, cza cza cza" w wykonaniu Franka Jeziorowskiego, scenki z życia św. Stanisława Kostki (pod kierunkiem s. Krystyny Żebrowskiej) oraz teatrzyk w wykonaniu szkolnego koła teatralnego (opiekun p. I. Radziejewska). Całą imprezę poprowadziła p. Iwona Całus. Mamy wrażenie, że naszym małym gościom - przedszkolakom - podobało się. Na koniec zrobiliśmy sobie na pamiątkę wspólne zdjęcie - goście i organizatorzy.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj

 

More Joomla Extensions