19 czerwca w piątek uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Klasa VI i inni uczniowie pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Iwony Całus przygotowała część artystyczną. Uczniowie klasy V zaśpiewali angielską piosenkę, dziewczęta z klasy VI-tej tańczyły tango, zatańczyli też uczniowie z koła tanecznego prowadzonego przez p. M. Stępień, były kwiaty, podziękowania oraz przekazanie władzy piątej klasie przez uczniów klasy szóstej. P. Dyrektor wręczała nagrody najlepszym uczniom oraz listy gratulacyjne ich rodzicom a także podziękowania za prace na rzecz szkoły. Specjalny gość - Ks. Jan Sambor - proboszcz parafii św. Judy Tadeusza Apostoła pozdrowił wszystkich serdecznie i życzył udanych wakacji. Po zakończeniu uroczystości uczniowie z radością i wzruszeniem (szczególnie uczniowie kl. VI-tej) udali się ze swoimi wychowawcami na rozdanie świadectw.

Tekst i fotografie: Tomasz Nogaj