28 maja 2008 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Rodziny. Było wiele atrakcji: loteria fantowa z główną wygraną - rowerem, konkursy (mini playback-show, papieroplastyki, turniej warcabowy, rodzinny konkurs rekreacyjno-sportowy), występy (szkolnego koła teatralnego i szkolnego koła tanecznego). Można było dobrze zjeść w kawiarence i przy grillu. Pogoda nam dopisała, humory też, było mnóstwo wspaniałej zabawy.

Wyniki konkursów

Mini playback-show

I miejsce - Sobol Szymon (kl. V)

 

Turniej warcabowy

w kategorii klas 0-3 - Ledwan Maciej (kl. III)

w kategorii klas 4-6 - Kubera Adrian (kl. IV)

 

Rodzinny konkurs papieroplastyki

I miejsce - Sobol Szymon (kl.V) z rodziną

II miejsce - Banasik Karolina (kl.V) z rodziną

III miejsce - Sowa Emilia (kl.V) z rodziną

 

Rodzinny konkurs rekreacyjno-sportowy

I miejsce - Rodzina Piotrowicz

II miejsce - Rodzina Czyż

III miejsce - Rodzina Sobol i Rodzina Sołtysiak


Fotografie: Beata Bzdon, Tomasz Nogaj
Opracowanie: Tomasz Nogaj

More Joomla Extensions