• VI miejsce dla szkolnej drużyny w VI Turnieju Wiedzy o Częstochowie pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga - jestem widoczny" - Mateusz Kluczny (kl.VI)
  • III miejsce dla szkolnej drużyny w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym zorganizowanym przez SP 39 w Częstochowie
  • Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym na najciekawszą kartkę Bożonarodzeniową - Robert Siwy (kl.V)
  • Wicemistrz ortografii w V edycji finału Dyktanda dla uczniów klas III szkół podstawowych w Częstochowie "Dyktuś 2007" - Radziejewski Patryk
  • III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych VI Jurajskiej Ligii Rowerowej (sezon 2006/2007)
  • IV miejsce  w generalnej klasyfikacji VI Jurajskiej Ligii Rowerowej w kategorii dziewcząt klas V-VI - Stypka Roksana (kl.VI)
  • III miejsce chłopców w generalnej klasyfikacji drużynowej VI Jurajskiej Ligii Rowerowej
  • IV miejsce dziewcząt w generalnej klasyfikacji drużynowej VI Jurajskiej Ligii Rowerowej
  • II miejsce w VII Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 35 w Częstochowie - Banasik Karolina (kl.IV)
  • VI miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl.V-VI - Stypka Roksana (kl.VI)
  • IV miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl.III-IV - Knol Krystian (kl.IV)
  • III miejsce w wiosennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl.III-IV - Patrycja Szota (kl.IV)
  • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Rusz się człowieku" zorganizowanym przez Międzyszkolny Rekreacyjny Ośrodek Sportu Szkolnego przy SP 22
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "Rusz się człowieku" zorganizowanym przez UKS "Herkules" i Dyrekcję SP 26
  • VI miejsce w trójskoku z miejsca dziewcząt w Halowych Mistrzostwach Częstochowy - Nowogrodzka Paulina (kl. VI)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Cztery pory roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej" zorganizowanym przez MDK w Częstochowie - Bartłomiej Szubski (kl. VI)
  • I miejsce dla szkolnej grupy w konkursie na najładniejszy bukiet jesienny w XII Oddziałowym Rajdzie Pieszym "Barwy Jesieni" na trasie Cykarzew - Radostków
  • IV miejsce w jesiennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Roksana Stypka (kl. VI)
  • V miejsce w jesiennej edycji VI Jurajskiej Ligi Rowerowej w kategorii chłopców kl. V-VI - Szymon Spychalski (kl. VI)
  • II miejsce w Dzielnicowej Lidze Piłki Nożnej Chłopców zorganizowanej w ramach Międzyszkolnego Rekreacyjnego Ośrodka Sportu Szkolnego