Podczas ferii zimowych w sali nr 6 zaszły duże zmiany. Dzięki wysiłkowi Rodziców klasy trzeciej sala została wyremontowana. Pomalowano ściany, meble, urządzono kącik czystości. Wszystko to było możliwe dzięki poświęceniu i wysiłkowi dwóch osób. Panowie Marek Czerwiński (tatuś Kamili) i Eugeniusz Kaczmarzyk (dziadziuś Oli Przychodni) przez większą część ferii, po kilka godzin dziennie ciężko pracowali, poświęcając swój czas. Efekt jest imponujący. Sala pachnie świeżością i czystością; jest jasna, radosna i ciepła w swym klimacie. Jest to zasługą fachowości obu Panów (pan Kaczmarzyk jest specjalistą od remontów). Wszystkie prace zostały wykonane w sposób niezwykle staranny i profesjonalny. Zdjęcia pozwalają porównać "starą salę" z NOWĄ. Dziękujemy za to Rodzicom, a przede wszystkim Panu Eugeniuszowi Kaczmarzykowi i Panu Markowi Czerwińskiemu.

Wychowawczyni i uczniowie klasy III

Tekst: Iwona Radziejewska
Fotografie: Tomasz Nogaj