• II miejsce w turnieju unihokeja chłopców kl.VI - Dzielnicowy Ośrodek Sportu Szkolnego

• I miejsce w turnieju tenisa stołowego (DOSS) - Michał Sobczyk (kl.VI)

• II miejsce w turnieju tenisa stołowego (DOSS) - Maciej Grodzki (kl.VI)

• wyróżnienie dla najlepiej działającego koła Ligii Ochrony Przyrody - wycieczka do  Złotego Potoku

• III miejsce w turnieju ringo (DOSS) - drużyna mieszana (kl.VI)

• III miejsce w trójskoku z miejsca w Halowych Mistrzostwach Częstochowy Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce  - Kamila Szulc (kl.VI)

• II miejsce w turnieju unihokeja dziewcząt kl. VI (DOSS)

• II miejsce w  I międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Bożego Narodzenia Czas" w kategorii klas IV-VI - Karolina Kluczna (kl.IV)

• wyróżnienie w  I międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Bożego Narodzenia Czas" w kategorii klas IV-VI - Mateusz Kluczny (kl.V)

• wyróżnienie w "Konkursie  na najlepsze hasła promujące miasto Częstochowę" w ramach XII Warsztatów Samorządowych - Bartosz Cała i Konrad Śpiewak (obaj kl. VI)

• II miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas III-IV - Krzysztof Kolanus (kl.IV)

• II miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas V-VI - Michał Sobczyk (kl.VI)

• III miejsce w "VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora SP 35 w Częstochowie" w kategorii chłopców klas V-VI - Maciej Grodzki (kl.VI)

• VI miejsce w Miejskich Igrzyskach Sportowych Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

• II miejsce w IV edycji Mistrzostw Jurajskiej Ligi Rowerowej w sezonie 2005/2006 w kategorii dziewcząt kl. V-VI - Marta Kupis (kl.VI)

• VI miejsce w Mistrzostwach Jurajskiej Ligii Rowerowej w klasyfikacji generalnej szkół w kategorii dziewcząt

• II miejsce w III Regionalnym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Częstochowa znana i nieznana" w kategorii "rysunek" - Mateusz Kluczny (kl.V)

• dwa równorzędne III miejsca w III Regionalnym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Częstochowa znana i nieznana" w kategorii "rysunek" - Agnieszka Kluczna (kl.IV) oraz Karolina Kluczna (kl.IV)