Udział uczniów naszej szkoły
 
W dniach 2-8 czerwca w Częstochowie obchodziliśmy Dni Lourdes - miasta zaprzyjaźnionego, bliźniaczego z naszym. Oficjalne rozpoczęcie  Dni Lourdes miało miejsce 3 czerwca w Urzędzie Miasta. Uczniowie naszej szkoły włączyli się czynnie w uroczystości i imprezy zorganizowane z tej okazji. Dnia 3 czerwca w czasie uroczystej inauguracji w sali sesyjnej, wystąpiła grupa uczniów "dziesiątki" ze scenkami z życia św. Bernadety Soubirous, przygotowanymi pod kierunkiem katechetki s. Marii Markiewicz, przy pomocy p. Beaty Ostaszewskiej i rodziców. 6 czerwca grupa kilkunastu uczniów i uczennic pod opieką nauczyciela w-f p. Tomasza Nogaja oglądała w hali "Polonia" pokazy karate w wykonaniu zawodników klubów z Lourdes i Częstochowy.

Fotografie: Beata Ostaszewska
Tekst: Tomasz Nogaj