• wyróżnienie koła SKKT za szczególną aktywność w propagowaniu turystyki
  • wyróżnienie ucznia kl. IV w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "W krainie mrozu i śniegu" (MDK)
  • I miejsce w konkursie "Krew to życie" organizowanym przez Zarząd PCK
  • I i III miejsce w międzyszkolnym konkursie "Wiersz i rymowanka o świetlicy szkolnej"
  • specjalne wyróżnienie dla uczniów w Międzynarodowym Konkursie Rysunku Dziecięcego "Dzieci rysują pokój" (Odessa, Ukraina)
  • I miejsce w Rajdzie Parasolowym (na najładniejszy parasol) SKKT
  • IV miejsce w mini piłce nożnej chłopców klas IV (DOSS)
  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt (indywidualnie) (DOSS)
  • dyplom i nagroda w Międzynarodowym Konkursie Rysunku Dziecięcego "Gwiazda Wigilijna" (Odessa, Ukraina) - Aleksandra Spyra (kl.VI)
  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Kartka Bożonarodzeniowa" wykonana techniką komputerową - Norbert Mazur  (kl. II)
  • finalistka w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym - Agnieszka Ciesielska (kl. VI)
  • IV miejsce  w rzucie piłką lekarską 3 kg w Halowych Mistrzostwach LA Częstochowy Szkół Podstawowych  -  Jakub Rybak (kl. VI)
  • I miejsce w Konkursie plastycznym "Moja rodzina" zorganizowanym przez Regionalne Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Czenstochovia" oraz  Częstochowski Tygodnik Regionalny "7dni" - Mateusz Kluczny (kl. IV)
  • I miejsce i puchar przechodni Przewodniczącego Rady Miasta Częstochowy w IV Turnieju Wiedzy o Częstochowie organizowanym pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta w roku Jubileuszu 350-lecia Obrony Jasnej Góry - zespół w składzie: Karolina Borowiecka, Agnieszka Ciesielska, Monika Pustelnik (wszystkie kl. VI)
  • II miejsce w turnieju unihokeja chłopców (DOSS)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater książkowy" - Agnieszka Ciesielska (kl. VI)
  • VI miejsce w Miejskich Igrzyskach w mini piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach Częstochowy UKS-ów Dzieci i Młodzików w Judo w kategorii 24 kg - Dudkiewicz Karolina (kl. 0)