23 marca 2005

W tym roku, zarówno jak w kilku poprzednich latach, odbył się u nas w szkole "Dzień wiosny". Na sali gimnastycznej zgromadziła się cała szkoła. Na początku była krótka scenka, która zapowiedziała kabaret "Szpila" z Gimnazjum nr 17. Wystawił on bardzo ciekawą, wesołą sztukę pt. "Krzyżacy". Zadaliśmy "Szpili" kilka pytań dzięki czemu wiele dowiedzieliśmy się o tym kabarecie.

Grupa taneczna zatańczyła kilka tańców. Najbardziej jednak rozweseliły uczniów skecze kabaretowe oraz śmieszne piosenki. Bawiły się nie tylko starsze klasy ale i te młodsze, między innymi w konkursie "Młodziak z klasą". Odwiedziły nas również gwiazdy takie jak Britney Spears. Niestety nie we własnej osobie, to uczniowie poprzebierali się za te znane osobistości.

Wszyscy świetnie się bawili. Było bardzo wesoło. Uczniom, którzy w tym roku odchodzą z naszej szkoły na pewno będzie brakowało "Dnia Uśmiechu" i atrakcji z nim związanych.

Tekst: Aleksandra Spyra
Fotografie: Tomasz Nogaj