Samorząd Szkolny - Rada Uczniowska

Skarbnik -

Opiekun samorządu uczniowskiego - pan Arkadiusz Kluba

LAUREACI KONKURSU NA JESIENNY BUKIET

Zorganizowanego przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego i opiekuna TPD (pp. A. Kwec i I. Mirczak-Zając)

I miejsce - Ines Krętuś (kl. III)

II miejsce - Wiktoria Kowalska (kl. VI)

III miejsce - Ida Kałużko (kl. I)

WYRÓŻNIENIA:

Bartosz Struzik (kl. I), Martyna Pośpiech (kl. II), Konrad Marzec (kl. II)

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SALĘ

Samorząd Szkolny ogłasza całoroczny konkurs na Najładniejszą Salę Lekcyjną. Dekoracja sali oceniana będzie przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i Grona Pedagogicznego w ciągu całego roku szkolnego. Oceniana będzie dbałość o ład i estetykę sali oraz dekoracja sali zgodna z czterema porami roku:

- JESIEŃ (ocena w październiku)

- ZIMA (ocena w grudniu)

- WIOSNA (ocena w marcu)

- LATO (ocena w maju).

Za dekorację sali w poszczególnych porach roku przyznawana będzie punktacja, która podsumowana zostanie na koniec roku szkolnego. Nagrodzona zostanie klasa, której sala otrzyma największą ilość punktów w ciągu całego roku szkolnego.

Konkurs na najładniejszą salę lekcyjną jest na półmetku. Oto dotychczasowa punktacja zdobyta przez poszczególne klasy:

NR SALI / KLASA

17 PKT.

6 PKT.

14 PKT.

Dotychczasową rywalizację wygrywa sala nr 8 (klasa V), z wynikiem 74 p., drugie miejsce zajmuje sala nr 6 (klasa I) - 68 p., trzecie miejsce - sala nr 5 (klasa II) - 67 p. Przed nami ostatnia, majowa ocena sal.

Poprawiony (sobota, 29 września 2018 19:29)