Covid-19

Procedura przychodzenia do placówki

PROCEDURA PRZYCHODZENIA DO PLACÓWKI I POBYTU UCZNIÓW PRZED ZAJĘCIAMI LEKCYJNYMI
Poszczególne klasy przychodzą do szkoły korzystając z dwóch różnych wejść w odstępach 10-cio minutowych zgodnie z następującym harmonogramem:
7:35 klasa VIIa i VIa
7:45 klasa VIIIa i VIb
7:55 klasa IVa i IIIa
8:05 klasa IIa i Ia

Numery boksów i wejścia do szkoły przydzielone dla poszczególnych klas zgodne z tabelą:

Godzina wejścia do szkoły

Wejście

P - od portierni

B - od boiska

Numer boksu

Klasa Ia

Klasa IIa

Klasa IIIa

Klasa IVa

Klasa VIa

Klasa VIb

Klasa VIIa

Klasa VIIIa

II

2. Uczniowie wchodzą do budynku szkolnego o wyznaczonej godzinie i przydzielonym wejściem!! Po dezynfekcji oraz pomiarze temperatury kierują się do przydzielonego boksu, gdzie będzie oczekiwał na nich nauczyciel, z którym będą mieli pierwszą lekcję. Po sprawnym przebraniu się klasa przechodzi z nauczycielem do sali lekcyjnej, gdzie oczekuje na rozpoczęcie lekcji.

3. W boksach, do których są przydzielone dwie klasy, wydzielone są strony dla każdej z klas i należy ich przestrzegać.

4. Świetlica szkolna jest czynna od godz. 6:50. Uczniowie korzystający z niej wchodzą do szkoły wejściem głównym od portierni.

5. Uczniowie przebywający na świetlicy są odbierani przez wychowawcę w godz. 7:55-8:00 i dołączają to reszty klasy.

6. Uczniowie, którzy spóźnią się na zajęcia będą oczekiwać przed szkołą w odstępach 1,5m zachowując reżim sanitarny do czasu, aż klasa przebywająca w boksie opuści go.

7. Rodzice przyprowadzający dzieci nie wchodzą do budynku szkoły. Podprowadzają dziecko pod wyznaczone wejście w wyznaczonym czasie zachowując reżim sanitarny.

8. W czasie przerw śródlekcyjnych wszystkie sale są wietrzone a uczniowie przebywają na korytarzach zgodnie z następującym porządkiem, nie więcej niż dwie klasy na piętrze

PARTER –    KLASA VIIIa
I PIĘTRO –  KLASA IVa od strony schodów
KLASA VIa od strony okna
II PIETRO – KLASA VIb od strony okna
Klasa VII od strony schodów

Zaleca się uczniom stosowanie maseczek w czasie przerw.

Poprawiony (czwartek, 24 września 2020 17:54)

Harmonogram klasy 8

Organizacja konsultacji

Obowiązkowe oświadczenie rodziców ucznia!!! - do pobrania