EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską

Spotkanie z panią Renatą Piątkowską

19 września 2019 r. uczniowie klasy III A, pod opieką p. Anny Kwec i p. Moniki Kacprzak, uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Panią Renatą Piątkowską, pisarką odznaczoną tytułem Kawalera Orderu Usmiechu, jedną z najbardziej znanych współczesnych polskich autorek książek przeznaczonych dla najmłodszych czytelników.
Na spotkanie z młodymi czytelnikami Pani Renata Piątkowska przyjechała wraz z lektorką, czyli panią, która w mistrzowski sposób czytała fragmenty utworów pisarki.
Uczniowie, którzy przybyli do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, mogli nie tylko posłuchać fragmentów książek znanej pisarki, ale także zadawać pytania, dotyczące jej pracy oraz książki pt. Gdyby jajko mogło mówić. Nie można zapomnieć, że Renata Piątkowska jest również autorką dwóch książek o przygodach Gangu Słodziaków, tak lubianych przez najmłodszych czytelników. Udało się zdobyć autografy autorki właśnie w tych książkach, które są dostępne w naszej bibliotece szkolnej.

 


Poprawiony (poniedziałek, 07 października 2019 11:27)