EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Noc Bibliotek

Noc Bibliotek

W sobotę 5 paździenika 2019 r. miłośnicy książek i czytania z klasy II A, pod opieką p. Anny Kwec i p. Iwony Mirczak-Zając, uczestniczyli w V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, organizowanej przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną. W programie imprezy znalazła się m.in. projekcja zabawnego filmu o przyjaźni chłopca i psa - „Ptyś i Bill”. Nasi uczniowie odkrywali Tajemnice Starej Biblioteki w Escape roomie, a także brali udział w warsztatach lepienia z gliny. Poza tymi atrakcjami, na uczestników czekały słodkie niespodzianki, warsztaty zdobienia potraw oraz występ grupy specjalizującej się w tańcach celtyckich. Okazuje się, że noc w bibliotece może wiązać się nie tylko ze spotkaniem z książką, ale również z niesamowitą zabawą.
W przygotowaniu imprezy oraz jej sprawnym przebiegu brali również udział jako wolontariusze uczniowie klasy VIII A: Aleksander Bajor, Jan Horak i Jakub Bieniek.


Tekst i fot. A. Kwec

 

Poprawiony (poniedziałek, 07 października 2019 11:18)