Energylandia

• Zbiórka pod szkołą o godz. 7.20, wyjazd 7.30,

• Planowany powrót ok. godz. 20.00,

• Prosimy zabrać:

• wygodne buty + klapki, czapka od słońca i coś od deszczu,

• ręcznik plażowy, kostium kąpielowy, dziewczynki szczotki do włosów,

• picie niegazowane w zakręcanych butelkach,

• Na podróż proszę przygotować dzieciom jak zwykle suchy prowiant. Tradycyjnie proszę też nie pakować dzieciom napojów gazowanych i produktów, które nie dadzą się ponownie zamknąć lub szybko się psują oraz wyrobów z czekoladą,

• Na miejscu mamy obiad, frytki i jeden napój, jest również możliwość kupienia dodatkowego jedzenia i picia, więc można dać dzieciom jakieś dodatkowe pieniądze.

• Proszę też pamiętać o podaniu dzieciom leków na chorobę lokomocyjną oraz o podanie wychowawcom leków i zgód na ich podanie na drogę powrotną.

• Bardzo prosimy o dostarczenie brakujących zgód na wyjazd podpisany przez rodziców (warunek uczestnictwa w wycieczce) oraz książeczek turystycznych wypełnionych przez wychowawców zawierających ocenę śródroczną z zachowania, ilość zdobytych punktów za drugi semestr i ocenę na koniec roku. Osoby, które nie dostarczą książeczek do piątku - 14.06, nie będą brane pod uwagę w przyznawaniu dofinansowania.

Poprawiony (czwartek, 13 czerwca 2019 20:35)