EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishRussianSpanishHebrewLithuanianSlovakIrish

Rekrutacja do przedszkola

Ruszyła rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Częstochowie. Będzie się odbywała z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Rodzice wypełniają w formie elektronicznej wniosek o przyjęcie do przedszkola znajdujący się na stronie internetowej pod adresem:


https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa/Candidates/Add

 

Otwarcie strony internetowej dla nowych kandydatów: 11 marca 2019 r. o godz. 9:00 (do tego czasu nie było możliwości logowania się i rejestrowania). Zamknięcie systemu nastąpi 25 marca o godz. 15.00. Po upływie tego terminu wnioski nie będą już przyjmowane.

Wniosek wypełniony na stronie rekrutacyjnej należy wydrukować, podpisać oraz złożyć w placówce pierwszego wyboru - również w terminie do 25 marca, do godz. 15.00.

Jeśli rodzic nie będzie miał możliwości elektronicznego wypełnienia wniosku, może otrzymać w dowolnym przedszkolu/oddziale przedszkolnym wniosek w wersji papierowej i po wypełnieniu złożyć go w przedszkolu/oddziale przedszkolnym pierwszego wyboru, również w terminie od 11 marca do 25 marca.

Poprawiony (poniedziałek, 11 marca 2019 21:56)