Uroczyste wręczenie nagród laureatom Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Zostań poetą – Blackout poetry”

W Światowym Dniu Poezji - 21 marca 2023r. w bibliotece odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Zostań poetą – Blackout poetry”. Laureaci, przy słodkim poczęstunku, wysłuchali również krótkiego programu artystycznego w wykonaniu uczniów klasy Va.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom!

Osoby, które nie uczestniczyły w uroczystości prosimy o odbiór dyplomów i nagród do dnia 31 marca 2023. Nieodebrane nagrody zostaną przeniesione do puli nagród w kolejnych konkursach organizowanych przez szkołę.

Opracowanie: Marta Dobosz-Dudek