22 grudzień 2009

Siostra Krystyna Żebrowska wraz z uczniami przygotowała przepiękne widowisko z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nowoczesne ujęcie tematyki narodzenia Chrystusa, radosny nastrój i ciepły klimat oraz wspaniała sceneria, ujęły za serca i wzruszyły wszystkich małych i dużych widzów obecnych w sali gimnastycznej, gdzie przedstawienie miało miejsce. Na początku uroczystości życzenia złożyła p. dyrektor Beata Bzdon, potem oglądaliśmy Jasełka, a na końcu wysłuchaliśmy życzeń księdza Jana Sambora - proboszcza naszej parafii.

Przed rozpoczęciem Jasełek uczniowie mieli spotkania opłatkowe w swoich klasach ze swoimi wychowawcami.

Od kilku dni wszyscy mogą podziwiać w szkolnej jadalni Bożonarodzeniową Stajenkę ze Świętą Rodziną. Jest to podarunek od p. Krzysztofa Mastalerza, naszego absolwenta z 1964 roku.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj