W poniedziałek 21 września 2009 roku klasy IV-VI wzięły udział w rajdzie do lasku na Aniołowie. Pod opieką swoich wychowawców i opiekunów (pp. Iwony Całus, Małgorzaty Sypek, Agnieszki Horak, Beaty Ostaszewskiej, Anny Kwec i Tomasza Nogaja) uczniowie dotarli na dużą polanę gdzie skorzystali z atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych. Uczniowie klasy IV przeszli "otrzęsiny", na które składały się konkursy i różne zadania do wykonania. Wszyscy uczestnicy rajdu mogli upiec kiełbaski na ognisku, pograć w piłkę nożną, siatkówkę, ringo oraz pobiegać. Wielu uczniów opalało się wykorzystując ostatnie słoneczne dni lata. Impreza była bardzo udana - wszyscy byli zadowoleni z tak przyjemnie spędzonych chwil na łonie natury.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj