1 września 2009 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po raz pierwszy po ponad 60-cio letniej przerwie, jako szkoła im. św. Stanisława Kostki. Specjalny program przygotowała klasa II pod kierunkiem p. Małgorzaty Stępień Dyrektor Szkoły p. mgr Beata Bzdon powitała wszystkich bardzo serdecznie oraz życzyła powodzenia w całym roku szkolnym. Po uroczystej akademii a przed rozejściem się uczniów do swoich klas, zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie całą szkolną społecznością (dyrektor, nauczyciele, uczniowie, rodzice i opiekunowie, pracownicy administracji i obsługi szkoły). To na pamiątkę naszego roku jubileuszowego.

To cała nasza szkolna społeczność na dziedzińcu szkolnym w dniu 1 września 2009 roku o godz. 10.30
Fotografia: Arkadiusz Gepchard

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj